670
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Będargowo, Szopy
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): |
---|
4:59 | 5:54 | 6:14 Es | 6:54 | 8:49 Au | 9:44 Ds | 11:24 | 14:29 Cs | 14:59 Bu | 16:04 s |
16:04 H | 17:04 | 19:04 | 20:34 Au | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
4:59 Au | 6:49 Au | 8:49 Au | 11:19 Au | 13:19 Au | 15:19 Au | 17:19 Au | 19:19 Au | | |
Odjazdy w niedziele i święta (oprócz 1.01., I i II dnia Wielkanocy, 25.12., 26.12.) |
---|
4:59 Au | 7:49 Au | 10:19 Au | 12:19 Au | 14:19 Au | 17:19 Au | 19:19 Au | | | |
- A - Kurs przez: Zęblewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- B - Kurs przez: Zęblewo, Szemud Szkoła
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- E - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK
- D - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK przez: Szemud Szkoła
- C - Kurs przez: Szemud Szkoła
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej