670
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Kobysewo, GAZ-ROM
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:22 u | 12:57 Bu | 14:32 Au |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- B - Kurs przez: Zęblewo, Szemud Szkoła
- A - Kurs przez: Będargowo, Zęblewo, Szemud Szkoła