670
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Łebieńska Huta
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:46 | 8:41 Au | 14:51 Bu | 15:56 s |
- A - Kurs przez: Zęblewo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- B - Kurs przez: Zęblewo, Szemud Szkoła
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- E - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK
- D - Kurs do: Wejherowo Tartaczna MZK przez: Szemud Szkoła
- C - Kurs przez: Szemud Szkoła