672
Rozkład jazdy
Kierunek: Szemud
Przystanek: Kamień, Asnyka
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:06 | 7:01 Ws | 7:16 H | 7:46 W | 8:56 H | 9:26 W | 9:56 Ws | 10:56 | 12:56 | 13:46 W |
14:56 | 15:46 W | 17:01 | 18:56 |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:16 | 8:56 | 10:56 | 12:56 | 14:56 | 16:56 | 18:56 | 20:56 |
- W - Kurs do: Wejherowo Dworzec Autobusowy przez: Szemud
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej