672
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Szemud, Czarna Dąbrowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:11 s | 7:56 | 9:36 | 10:06 s | 13:56 | 15:56 |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:11 s | 7:56 | 9:36 | 10:06 s | 13:56 | 15:56 |