675
Rozkład jazdy
Kierunek: Bojano
Przystanek: Zbychowo, Leśniczówka
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:12 K | 8:12 u | 10:37 Au | 13:12 Au | 14:02 Au | 14:47 K | 15:42 | 16:37 |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:12 u | 13:12 u | 16:37 u |
- K - Kurs do: Koleczkowo, Poczta
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Kurs do: Bieszkowice Cierżnia