675
Rozkład jazdy
Kierunek: Bojano
Przystanek: Zbychowo, Spacerowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:18 K | 8:18 u | 10:43 Au | 13:18 Au | 14:08 Au | 14:53 K | 15:48 | 16:43 |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:18 u | 13:18 u | 16:43 u |
- K - Kurs do: Koleczkowo, Poczta
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- A - Kurs do: Bieszkowice Cierżnia