675
Rozkład jazdy
Kierunek: Bojano
Przystanek: Zbychowo, Grabowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:16 u | 6:06 u | 7:21 K | 8:21 u | 10:46 Au | 12:11 A | 13:21 Au | 14:11 Au | 14:56 K | 15:51 |
16:46 | 18:26 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:06 u | 8:21 u | 13:21 u | 16:46 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:06 u | 8:21 u | 11:51 u | 14:51 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- K - Kurs do: Koleczkowo, Poczta
- A - Kurs do: Bieszkowice Cierżnia