675
Rozkład jazdy
Kierunek: Bojano
Przystanek: Nowy Dwór Wejherowski, Skrzyżowanie
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:19 u | 6:09 u | 7:24 K | 8:24 u | 10:49 Au | 12:14 A | 13:24 Au | 14:14 Au | 14:59 K | 15:54 |
16:49 | 18:29 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:09 u | 8:24 u | 13:24 u | 16:49 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:09 u | 8:24 u | 11:54 u | 14:54 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- K - Kurs do: Koleczkowo, Poczta
- A - Kurs do: Bieszkowice Cierżnia