675
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Nowy Dwór Wejherowski, Faltom 2
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: |
---|
6:03 Au | 6:53 E | 7:53 A | 9:03 Au | 11:08 C | 12:38 Bu | 13:43 Bu | 14:33 Bu | 15:28 B | 16:33 B |
17:33 u | 19:13 u | | | | | | | | |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): |
---|
6:53 Au | 9:03 Au | 14:03 u | 17:33 u | | | | | | |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): |
---|
6:53 Du | 9:13 Cu | 12:43 Cu | 15:43 u | | | | | | |
- A - Kurs przez: Nowy Dwór Wejherowski Leśna, Reszki
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- E - Kurs do: Bolszewo Główna Kościół przez: Nowy Dwór Wejherowski Leśna, Reszki
- C - Kurs przez: Nowy Dwór Wejherowski Leśna
- B - Kurs przez: Reszki
- D - Kurs do: Wejherowo Tartaczna przez: Nowy Dwór Wejherowski Leśna, Reszki