675
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Zbychowo, Kawle
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:23 u | 7:13 B | 8:13 | 9:23 u | 11:18 | 12:54 u | 13:59 u | 14:49 u | 15:44 | 16:49 |
17:39 u | 19:19 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:13 u | 9:23 u | 14:09 u | 17:39 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:13 Au | 9:23 u | 12:53 u | 15:49 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- B - Kurs do: Bolszewo Główna Kościół
- A - Kurs do: Wejherowo Tartaczna