675
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Zbychowo, Nagietkowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:25 u | 7:15 B | 8:15 | 9:25 u | 11:20 | 12:56 u | 14:01 u | 14:51 u | 15:46 | 16:51 |
17:41 u | 19:21 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:15 u | 9:25 u | 14:11 u | 17:41 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:15 Au | 9:25 u | 12:55 u | 15:51 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- B - Kurs do: Bolszewo Główna Kościół
- A - Kurs do: Wejherowo Tartaczna