675
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Gniewowo, Spacerowa
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:28 u | 7:18 B | 8:18 | 9:28 u | 11:23 | 12:59 u | 14:04 u | 14:54 u | 15:49 | 16:54 |
17:44 u | 19:24 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:18 u | 9:28 u | 14:14 u | 17:44 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:18 Au | 9:28 u | 12:58 u | 15:54 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- B - Kurs do: Bolszewo Główna Kościół
- A - Kurs do: Wejherowo Tartaczna