675
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Gniewowo, Leśniczówka
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:30 u | 7:20 B | 8:20 | 9:30 u | 11:25 | 13:01 u | 14:06 u | 14:56 u | 15:51 | 16:56 |
17:46 u | 19:26 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:20 u | 9:30 u | 14:16 u | 17:46 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:20 Au | 9:30 u | 13:00 u | 15:56 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- B - Kurs do: Bolszewo Główna Kościół
- A - Kurs do: Wejherowo Tartaczna