675
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Wejherowo, Cmentarz
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:34 u | 7:24 B | 8:24 | 9:34 u | 11:29 | 13:05 u | 14:10 u | 15:00 u | 15:55 | 17:00 |
17:50 u | 19:30 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:24 u | 9:34 u | 14:20 u | 17:50 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:24 Au | 9:34 u | 13:04 u | 16:00 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- B - Kurs do: Bolszewo Główna Kościół
- A - Kurs do: Wejherowo Tartaczna