675
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Wejherowo, Rzeźnicka
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:38 u | 7:28 B | 8:28 | 9:38 u | 11:33 | 13:09 u | 14:14 u | 15:04 u | 15:59 | 17:04 |
17:54 u | 19:34 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:28 u | 9:38 u | 14:24 u | 17:54 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:28 Au | 9:38 u | 13:08 u | 16:04 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- B - Kurs do: Bolszewo Główna Kościół
- A - Kurs do: Wejherowo Tartaczna