676
Rozkład jazdy
Kierunek: Tępcz
Przystanek: Kębłowo, Chłopska
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:01 Au | 8:31 Au | 12:36 u | 14:46 u | 15:51 G | 16:46 u | 18:36 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:31 Au | 12:36 u | 14:46 u | 16:46 u | 18:36 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:31 Au | 11:01 u | 12:36 u | 14:46 u | 16:46 u |
- A - Nie kursuje przez: Barłomino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- G - Kurs do: Głodnica przez: Luzino Centrum, Barłomino, Tępcz