676
Rozkład jazdy
Kierunek: Tępcz
Przystanek: Luzino Centrum
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:06 Au | 8:36 Au | 11:46 | 12:41 u | 13:31 | 14:31 | 14:51 u | 16:01 G | 16:51 u | 18:41 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:36 Au | 12:41 u | 14:51 u | 16:51 u | 18:41 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:36 Au | 11:06 u | 12:41 u | 14:51 u | 16:51 u |
- A - Nie kursuje przez: Barłomino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- G - Kurs do: Głodnica przez: Barłomino, Tępcz