676
Rozkład jazdy
Kierunek: Tępcz
Przystanek: Wejherowo Tartaczna MZK
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:48 Au | 8:18 Au | 12:23 u | 14:33 u | 15:38 G | 16:33 u | 18:23 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:18 Au | 12:23 u | 14:33 u | 16:33 u | 18:23 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:18 Au | 10:48 u | 12:23 u | 14:33 u | 16:33 u |
- A - Nie kursuje przez: Barłomino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- G - Kurs do: Głodnica przez: Luzino Centrum, Barłomino, Tępcz