676
Rozkład jazdy
Kierunek: Tępcz
Przystanek: Gościcino, Równa
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:54 Au | 8:24 Au | 12:29 u | 14:39 u | 15:44 G | 16:44 u | 18:29 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:24 Au | 12:29 u | 14:39 u | 16:44 u | 18:29 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:24 Au | 10:54 u | 12:29 u | 14:39 u | 16:44 u |
- A - Nie kursuje przez: Barłomino
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- G - Kurs do: Głodnica przez: Luzino Centrum, Barłomino, Tępcz