680
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Gowino, Kościół
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:27 | 8:27 | 15:02 |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:27 | 8:27 | 15:02 |