680
Rozkład jazdy
Kierunek: Milwino
Przystanek: Luzino, Przychodnia
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:52 | 8:09 A | 10:27 D | 13:47 C | 14:37 B |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:52 | 10:27 D |
- A - Kurs do: Wejherowo Dworzec Autobusowy przez: Dąbrówka Wieś
- D - Kurs przez: Dąbrówka Młyn, Dąbrówka Wieś, Sychowo Szkoła
- C - Kurs przez: Dąbrówka Młyn, Dąbrówka Wieś, Sychowo Szkoła, Barłomino Sampowska
- B - Kurs do: Dąbrówka Wieś