680
Rozkład jazdy
Kierunek: Milwino
Przystanek: Luzino, Młyńska
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:53 | 8:10 A | 10:28 D | 13:48 C | 14:38 B |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:53 | 10:28 D |
- A - Kurs do: Wejherowo Dworzec Autobusowy przez: Dąbrówka Wieś
- D - Kurs przez: Dąbrówka Młyn, Dąbrówka Wieś, Sychowo Szkoła
- C - Kurs przez: Dąbrówka Młyn, Dąbrówka Wieś, Sychowo Szkoła, Barłomino Sampowska
- B - Kurs do: Dąbrówka Wieś