680
Rozkład jazdy
Kierunek: Luzino Centrum
Przystanek: Barłomino Sampowska
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:10 A | 8:10 | 10:00 C | 11:00 B |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8:10 | 11:00 B |
- A - Kurs do: Luzino Gimnazjum przez: Sychowo Szkoła, Dąbrówka Wieś, Dąbrówka Młyn
- C - Kurs do: Sychowo Szkoła
- B - Kurs przez: Sychowo Szkoła, Dąbrówka Wieś, Dąbrówka Młyn