686
Rozkład jazdy
Kierunek:
Łęczyce, Urząd Gminy
Przystanek:
Świetlino, Niedarzyno
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt i 24.12.):
8:15
15:20
17:20