686
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Bolszewo Zamostna - Kościół
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt i 24.12.): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:10 | 9:40 | 16:10 |
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt i 24.12.): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:10 | 9:40 | 16:10 |