688
Rozkład jazdy
Kierunek: Łęczyce, Urząd Gminy
Przystanek: Bolszewo, Prusa
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt i 24.12.): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:18 s |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt i 24.12.): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:18 s |