688
Rozkład jazdy
Kierunek: Łęczyce, Urząd Gminy
Przystanek: Dąbrowa Brzezieńska
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt i 24.12.): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 s |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt i 24.12.): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 s |