689
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Kniewo
Odjazdy od poniedziałku do piątku poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:36 s | 6:36 w | 9:51 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w okresie ferii letnich (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:36 w |
Odjazdy w soboty poza okresem ferii letnich (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:06 u | 10:06 u |
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- w - Kurs linii użyteczności publicznej. Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej.
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.