690
Rozkład jazdy
Kierunek: Rybska Karczma
Przystanek: Kniewo, Szkoła
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:54 u | 15:34 |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- W - Kurs do: Warszkowo Młyn
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:54 u | 15:34 |