694
Rozkład jazdy
Kierunek: Choczewo
Przystanek: Łętowo
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:14 us | 7:19 | 9:24 u | 11:24 u | 12:54 u | 14:14 us | 14:59 uH | 15:09 us | 15:59 | 16:59 |
17:59 u | 19:04 Au | 20:54 u |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7:29 u | 8:34 Au | 10:19 Au | 12:59 Au | 14:34 Au | 16:34 Au | 18:34 Au | 20:54 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- A - Kurs do: Sasino Os. Zielonka przez: Jackowo, Biebrowo, Słajszewo