694
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Słajszewo
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:25 | 6:25 |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:25 Au | 6:25 Au | 9:25 Au | 11:45 Au | 14:10 Au | 16:00 Au | 18:00 Au |
- A - Kurs przez: Rybno Pałac
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.