694
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Tadzino
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:01 u | 6:01 | 7:01 | 8:11 us | 9:01 u | 10:01 u | 12:21 u | 13:36 u | 14:46 us | 15:36 u |
16:36 u | 18:36 u | 19:06 uH |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:01 Au | 7:01 Au | 8:11 u | 10:01 Au | 12:21 Au | 14:46 Au | 16:36 Au | 18:36 Au |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- A - Kurs przez: Rybno Pałac