694
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Rybno Rondo
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:07 u | 6:07 | 7:07 | 8:17 us | 9:07 u | 10:07 u | 12:27 u | 13:42 u | 14:52 us | 15:42 u |
16:42 u | 18:42 u | 19:12 uH |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:07 Au | 7:07 Au | 8:17 u | 10:07 Au | 12:27 Au | 14:52 Au | 16:42 Au | 18:42 Au |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
- A - Kurs przez: Rybno Pałac