694
Rozkład jazdy
Kierunek: Wejherowo Dworzec Autobusowy
Przystanek: Kniewo
Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:11 u | 6:11 | 7:11 | 8:21 us | 9:11 u | 10:11 u | 12:31 u | 13:46 u | 14:56 us | 15:46 u |
16:46 u | 18:46 u | 19:16 uH |
Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:16 u | 7:16 u | 8:21 u | 10:16 u | 12:36 u | 15:01 u | 16:51 u | 18:51 u |
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- s - Kursuje w dni nauki szkolnej
- H - Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej