695
Rozkład jazdy
Kierunek: Choczewo
Przystanek: Sasino
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej: |
---|
7:17 A | 8:07 C | 9:07 D | 11:37 B | 12:42 C | 14:02 A | 14:57 u | 15:47 u | 16:47 u | 17:47 u |
Odjazdy od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt): |
---|
8:07 F | 11:37 Eu | 14:57 u | 15:47 u | 16:47 u | 17:47 u | | | | |
- A - Kurs do: Choczewo Szkoła
- C - Kurs do: Choczewo Szkoła przez: Ciekocinko, Słajszewo, Biebrowo, Jackowo
- D - Kurs do: Choczewo Szkoła przez: Ciekocinko, Jackowo
- B - Kurs do: Choczewo Szkoła przez: Słajszewo, Biebrowo, Jackowo
- u - Kurs linii użyteczności publicznej.
- F - Kurs przez: Ciekocinko, Słajszewo, Biebrowo, Jackowo
- E - Kurs przez: Słajszewo, Biebrowo, Jackowo