gmina Krokowa
Rozkład jazdy
Obowiązuje od 1 stycznia 2021 r.
610 - Krokowa - Jeldzino - Sobieńczyce - Czymanowo (- Nadole - Czymanowo) - Gniewino (PDF)
655 - Puck - Strzelno - Jastrz. Góra - Karwia - Krokowa - Karwia - Jastrz. Góra - Strzelno - Puck (PDF)
660 - Puck - Połczyno - Starzyno - Krokowa - (-Dębki) - Żarnowiec - Wierzchucino - Białogóra (PDF)
661 - Krokowa - Wierzchucino - Choczewo - Zwartowo - Brzeźno Lęborskie - Lębork (PDF)
662 - Puck - Połczyno - Starzyno - Parszkowo / Świecino - Lubocino / Krokowa - Dębki (PDF)
663 - Wejherowo - Wielka Piaśnica - Karlikowo - Lisewo - Minkowice - Krokowa (PDF)
664 - Wejherowo - Wielka Piaśnica - Tyłowo - Sobieńczyce - Jeldzino - Krokowa (PDF)
689 - Wejherowo - Kniewo - Rybno - Czymanowo (- Gniewino) - Wierzchucino (- Białogóra) (PDF)
691 - Wejherowo - Kniewo - Rybno - Gniewino - Bychowo - Wierzchucino (- Białogóra) (PDF)
692 - Wejherowo - Kniewo - Kostkowo - Gniewino - Bychowo - Wierzchucino (- Białogóra) (PDF)
Taryfa opłat, cennik biletów
Pełna taryfa opłat za przejazd obowiązująca od 18.11.2022 r. (plik PDF)
Regulamin przewozów obowiązujący od 01.01.2022 r. (plik PDF)
Regulamin zakupu i korzystania z biletów miesięcznych ważny od 28.08.2018 r. (plik PDF)
Kontakt
Infolinia (informacja) dla pasażerów pod numerem telefonu: 801 11 22 11
Dyżurny dyspozytor, Wejherowo tel.: 515 22 88 48
Korespondencja e-mail (uwagi, sugestie, skargi i wnioski): biuro@pksgdynia.pl
[GALLERY_CONTENT]